Відбулося перше пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради

У роботі пленарного засідання, під керівництвом заступника голови районної ради Пилипчук Л.П. взяли участь 26 депутатів районної ради з 34 за списком, голова районної державної адміністрації Люшин В.Г., окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії, представники громадськості.

В ході роботи засідання прийнято 36 рішень.

Депутати прийняли відповідне рішення з питання Про стан справ у сфері охорони здоров'я Березнівського району та делегували трьох представників району до складу Госпітальної ради Рівненського госпітального округу.
Затвердили ряд програм, схвалених розпорядженням голови райдержадміністрації - Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Березнівському районі на 2017-2021 роки, районну програму запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017 - 2021 роки, районну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2017 - 2020 роки, районну програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2017 рік, районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017 – 2021 роки.
Ряд прийнятих рішень стосуються внесення змін до діючих програм. Зокрема до до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2017 рік, до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, до Програми підтримки Трудового архіву Березнівського району на 2016-2018 роки.
Затверджено зміни до районного бюджету на 2017 рік.
У галузі освіти внесено зміни до статутів загальноосвітніх навчальних закладів, окремих установ. Змінено тип та назву  Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат" Березнівської районної ради Рівненської області на Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням" Березнівської районної ради Рівненської області.
З метою підвищення якості надання освітніх послуг населенню району, ефективності і конкурентоспроможності освіти в нових економічних і соціокультурних умовах рада прийняла рішення про створення опорних закладів. Зазначене рішення, подане райдержадміністрацією, визначає один з напрямків реформування системи освіти району.
У сфері трудових відносин прийнято відповідні рішення щодо укладання контрактів з окремими керівниками підприємств та установ, засновником яких є районна рада.
Ряд прийнятих рішень стосується управління майном спільної власності територіальних громад району в частині його списання, продажу на аукціоні, встановлення орендної плати тощо.
Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розміщеної за межами населеного пункту на території Яринівської сільської ради Березнівського району Рівненської області, що дасть  можливість отримати додаткові надходження до бюджету сільської ради.
На завершення засідання депутати підтримали п'ять депутатських запитів, в яких порушено питання заміни окремих повітряних ліній електропередач у с.Бистричі (запит Янціцького В.С.), щодо фінансового забезпечення галузі освіти в частині проведення ремонтів закладів (запит Дежнюка Г.М.), щодо виплати надбавки за престижність працівникам ДНЗ м.Березне  (запит Ящука В.Й.), щодо надання детальної інформації про стан виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво Лінчинської ЗОШ (запит Мельника І.П.), щодо надання інформації про витрати на утримання навчально-спортивного комплексу Балашівського НВК (запит Прядуна М.П.).
Друге пленарне засідання одинадцятої сесії відбудеться 27 червня 2017 року. Початок засідання о 10 годині.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.