Березнівчани переможці обласного етапу спортивних ігор «Старти надій»

Упродовж двох днів 20 та 21 травня у Березнівському районі точилася напружена боротьба серед семикласників загальноосвітніх навчальних закладів області, переможців районних дитячих спортивних ігор «Старти надій».

Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій» проводяться щороку протягом квітня - серпня та складаються з чотирьох етапів:
І етап - змагання у загальноосвітніх навчальних закладах;
ІІ етап - районні та міські змагання;
ІІІ етап - регіональні змагання (областей, міста Києва);
ІV етап  - фінальні змагання.
До програми ігор входять змагання з легкої атлетики, плавання та виконання фізичних вправ.
Березнівський район представляли учні Березнівської гімназії імені Миколи Буховича.

Березнівчани були найспритнішими в плаванні та бігу на 60 метрів.
Представники Володимиречинни були кращими у бігу на 800 метрів (дівчата) та у виконанні фізичних вправ піднімання тулуба (юнаки та дівчата).
Хороші спортивні результати показали учні Дубенського та Демидівського районів із стрибків у довжину та в естафеті відповідно.

У загальному заліку І місце вибороли представники Березнівщини. ІІ та ІІІ місця відповідно зайняли команди Володимирецького та Дубровицького районів.
12-14 червня 2017 року учні Березнівської гімназії імені Миколи Буховича представлятимуть нашу область у ІV етапі ігор, який відбудеться у м. Луцьк.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.