Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Березнівської районної ради

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення Березнівської районної ради "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися Трудовим архівом Березнівського району".

Розробник проекту – Трудовий архів Березнівського району.
Проект регуляторного акта передбачає:
- затвердження Положення про порядок надання платних послуг Трудовим архівом Березнівського району;
- затвердження Переліку платних послуг, цін і тарифів, що надаються Трудовим архівом Березнівського району;
- затвердження Переліку категорій громадян, яким встановлюються пільги при наданні платних послуг Трудовим архівом Березнівського району з виконання запитів.
Проект рішення Березнівської районної ради "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися Трудовим архівом Березнівського району" з аналізом його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради у розділі "Регуляторна політика".
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за поштовою адресою: 34600, вул. Київська, 6, м. Березне, Березнівська районна рада (каб.5) або надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.