Рівненська ОДПІ інформує

1. Анулювання реєстрації юридичної особи як платника єдиного податку контролюючим органом.
2. Способи повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу.
3. У жовтні надходження ЄСВ склали понад 64 тисяч гривень.

-------------------------------------------------------------------------

Рівненська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу у разі:
1) подання платником податку заяви щодо відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України, - в останній день календарного кварталу, в якому подано таку заяву;
2) припинення юридичної особи (крім перетворення) відповідно до закону - в день отримання відповідним контролюючим органом від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення;
3) у випадках, визначених п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податковим кодексом України.
Згідно з п. 299.11 ст. 299 Податковим кодексом України у разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку вимог, встановлених гл. І «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» Розділу ХІV Податковим кодексом України, анулювання реєстрації платника єдиного податку проводиться за рішенням такого органу, прийнятим на підставі акта перевірки, з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення.
У такому випадку суб’єкт господарювання має право обрати або перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів з моменту прийняття рішення контролюючим органом.

-------------------------------------------------------------------------

Способи повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу
Рівненська ОДПІ нагадує, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:
1.засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;
2.на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
3.на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови КМ України від 17.06.2015 №413.

У жовтні надходження ЄСВ склали понад 64 тисяч гривень
У жовтні 2017 платники, що обслуговуються Рівненською ОДПІ перерахували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 64,7 тис. грн. Про це повідомив начальник  Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер.
За її словами, надходження жовтня цього року на 20,6 тис. грн. більше, ніж минулого року, крім того, загалом з початку року надходження єдиного соціального внеску збільшилися на 51% - до 614,4 тис. грн., що на 209,3 тис. грн.  більше, ніж за відповідний період 2016 року.
Варто нагадати, що єдиний внесок для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску за місяць не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Для підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування, та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, базою нарахування ЄСВ є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць – 704 грн.
Крім цього, з 2017 року  якщо платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, вони зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць в розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок тобто – 704 грн.

-------------------------------------------------------------------------

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.