Рівненська ОДПІ інформує

1. Включення плати за придбання ліцензій до складу витрат підприємця.
2. Термін зберігання контрольної стрічки РРО.
3. Надходження до бюджету по ПДФО від платників Рівненської ОДПІ склали понад 470 мільйона гривень.
4. УВАГА!!! "Національний агрофорум. Податки. Фінанси. Право".

-------------------------------------------------------------------------

Включення плати за придбання ліцензій до складу витрат підприємця
Рівненська ОДПІ повідомляє, що відповідно п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
Підпунктом 177.4.3 п. 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, зокрема, платежі, сплачені за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності фізичною особою – підприємцем, одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, які пов’язані з господарською діяльністю фізичної особи – підприємця.
Враховуючи вищевикладене, платежі, сплачені ФОП за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності, які пов’язані з його господарською діяльністю, включаються до складу витрат по факту їх сплати на підставі підтверджуючих документів

Термін зберігання контрольної стрічки РРО
Рівненська ОДПІ повідомляє, що відповідно до ст. 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон), контрольна стрічка – це документ, надрукований або створений в електронній формі реєстратором розрахункових операцій, який містить копії надрукованих цим реєстратором розрахункових документів, а для документів в електронній формі додатково фіскальні звітні чеки.
Відповідно до п. 10 ст.3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані друкувати або створювати в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.

-------------------------------------------------------------------------

За  10 місяців 2017 року надходження по податку на доходи фізичних осіб від платників Рівненської ОДПІ склали 417,3 мільйонів гривень.
Проти аналогічного періоду 2016 року досягнуто збільшення надходжень на 174,9 млн. грн. (у січні – жовтні 2016 року надходження становили 295,3 млн. грн.), темп росту надходжень з податку на доходи фізичних осіб становить 159,2 %.
Зокрема, у місцевий бюджет Рівненського району сплачено 143,3 млн. грн. ПДФО, місцеві скарбниці Березнівського району отримали 56,5 млн. грн., Гощанського району – 43,4 млн. грн., Здолбунівському району – 81,7 млн. грн., Корецького району – 28,8 млн. грн., Костопільського району – 72,3 млн. грн., Острозького району – 18,1 млн. грн. та м. Остріг – 26,2 млн. грн. цього податку.
Про це повідомив начальник Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер, та зауважила, маємо величезний резерв наповнення місцевих бюджетів, в тому числі і за рахунок впорядкування системи оплати праці суб’єктів підприємницької діяльності.

-------------------------------------------------------------------------

УВАГА!!! "Національний агрофорум. Податки. Фінанси. Право"
7 грудня у Києві у готелі "Хрещатик" відбудеться "Національний агрофорум. Податки. Фінанси. Право". Організатором заходу виступає офіційне видання Державної фіскальної служби України – "Вісник за підтримки Державної фіскальної служби України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Організатор: офіційне видання Державної фіскальної служби України "Вісник. Офіційно про податки" та агентство "Сучасні маркетингові комунікації" за підтримки ДФС України та
Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum
Додаткову інформацію можна отримати за тел.:, (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рівненська ОДПІ

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.