Малинська сільська рада

Розпорядження Малинського сільського голови від 29.12.2016 №45 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Малинської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

29 грудня 2016 року у Малинській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Тихончук Валентини Гнатівни, головного бухгалтера апарату управління Малинської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

29 грудня 2016 року у Малинській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Ясковець Тетяни Петрівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Малинської сільської ради.

Додаток:
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.