Хмелівська сільська рада

Розпорядження Хмелівської сільського голови від 27.12.2016 №36 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Хмелівської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

27 грудня 2016 року у Хмелівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Жук Марії Адамівни, головного бухгалтера апарату управління Хмелівській сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

27 грудня 2016 року у Хмелівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Мельник Ольги Олександрівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Хмелівської сільської ради.

Додаток:
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.