Грушівська сільська рада

Розпорядження Грушівського сільського голови від 26.12.2016 №3 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Грушівської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

26 грудня 2016 року у Грушівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Цапук Надії Миколаївни, головного бухгалтера апарату управління Грушівської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

26 грудня 2016 року у Грушівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Олексіної Олени Василівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Грушівської сільської ради.

Додаток:
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.