Соснівська селищна рада

Розпорядження Соснівського селищного голови від 26.12.2016 №131 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Соснівської селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

26 грудня 2016 року у Соснівській селищній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Антимонюк Людмили Йосипівни, головного бухгалтера апарату управління Соснівської селищної ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

ПОВІДОМЛЕННЯ

26 грудня 2016 року у Соснівській селищній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Карпуши Світлани Володимирівни, спеціаліста апарату управління Соснівської селищної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

26 грудня 2016 року у Соснівській селищній раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Осницької Людмили Миколаївни, спеціаліста апарату управління Соснівської селищної ради.

Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.