Зірненська сільська рада

Розпорядження Зірненського сільського голови від 23.12.2016 №40 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Зірненської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

23 грудня 2016 року  у Зірненській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Миронець Галини Василівни, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету апарату управління Зірненської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

ПОВІДОМЛЕННЯ

23 грудня 2016 року у Зірненській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Самчук Тетяни Василівни,  головного бухгалтера апарату управління Друхівської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

23 грудня 2016 року у Зірненській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Майструк Катерини Вікторівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Зірненської сільської ради.

Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.