Друхівська сільська рада

Розпорядження Друхівського сільського голови від 23.12.2016 №34 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Друхівської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

23 грудня 2016 року  у Друхівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Костюк Валентини Мефодіївни, головного бухгалтера апарату управління Друхівської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

23 грудня 2016 року у Друхівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Штемпель Людмили Василівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Друхівської сільської ради.

Додаток:
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Інформація про результати проведення перевірки
Костюк Валентини Мефодіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Друхівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Костюк Валентини Мефодіївни, яка працює на посаді головного бухгалтера Друхівської сільськоїради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Костюк В.М. заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.