Поліська сільська рада

Розпорядження Поліського сільського голови від 22.12.2016 №21 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

--------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Поліської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

22 грудня 2016 року у Поліській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Ткач Зої Савеліївни, головного бухгалтера апарату управління Поліської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Інформація про результати проведення перевірки
Ткач Зої Савеліївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Поліською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Ткач Зої Савеліївни, яка працює на посаді головного бухгалтера Поліської сільської  ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ткач З.С. заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.