Марининська сільська рада

Розпорядження Марининського сільського голови від 22.12.2016 №75 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

--------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Марининської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

22 грудня 2016 року  у Марининській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Іванюк Руслани Миколаївни, головного бухгалтера апарату управління Марининської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

-------------------------------------------------------------------------------

ПОВІДОМЛЕННЯ

22 грудня 2016 року  у Марининській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Власюк Тетяни Олегівни, спеціаліста-землевпорядника апарату управління Марининської сільської ради.

Додаток:
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.