Кам'янська сільська рада

Розпорядження Кам'янського сільського голови від 22.12.2016 №41 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Кам'янської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

22 грудня 2016 року  у Кам'янській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Ковтун Наталії Миколаївни, в.о. головного бухгалтера апарату управління Кам'янської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.