Губківська сільська рада

Розпорядження Губківського сільського голови від 22.12.2016 №56 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Губківської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

22 грудня 2016 року  у Губківській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Талайчука Олександра Івановича, головного бухгалтера апарату управління Губківської сільської ради.

Додаток:
Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.