Вітковицька сільська рада

Розпорядження Вітковицького сільського голови від 20.12.2016 №33 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Вітковицької сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

20 грудня 2016 року  у Вітковицькій сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Воробей Лідії Корніївни, головного бухгалтера апарату управління Вітковицької сільської ради.

Додаток:

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

20 грудня 2016 року у Вітковицькій сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Штиби Надії Мартинівни, спеціаліста ІІ категорії апарату управління Вітковицької сільської ради.

Додаток:

Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.