Полянська сільська рада

Розпорядження Полянського сільського голови від 15.12.2016 №29 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади""

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" посадовими особами Полянської сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

15 грудня 2016 року в Полянській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Лопачук Лесі Олександрівни, головного бухгалтера сільської ради.

Додаток:

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»
Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

15 грудня 2016 року в Полянській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Сульжик Ірини Василівни, спеціаліста-землевпорядника сільської ради.

Додаток:

Декларація про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.