Орієнтовний графік проведення загальних зборів громадян за місцем проживання

.....................................................................................................................................

ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГРОМАДЯН

ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ У 2018 РОЦІ

Назва ради

Назва населеного пункту

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

 

Березнівська

м. Березне

12.12.2018

11:00

Районний будинок культури

 

Соснівська

с. Вілля

15.03.2018

13:00

Магазин змішаних товарів

 

с. Глибочок

15.03.2018

16:00

Сільський клуб

 

с. Адамівка

22.03.2018

15:00

Сільський клуб с. Іванівка

 

с. Іванівка

 

смт Соснове

28.03.2018

16:00

Будинок культури смт Соснове

 

с. Великі Селища

 

 

Балашівська

с. Сівки

18.04.2018

10:00

Сільський клуб

 

с. Балашівка

18.04.2018

14:00

Будинок культури

 

с. Михалин

19.04.2018

10:00

Сільський клуб

 

с. Лінчин

19.04.2018

13:00

Сільський клуб

 

Бистрицька

с. Бистричі

15.03.2018

12:00

Будинок культури

 

Білківська

с. Білка

30.03.2018

14:00

Сільський клуб

 

Бронська

с. Бронне

16.03.2018

14:00

Будинок культури

 

Великопільська

с. Велике Поле

23.02.2018

11:00

Сільський клуб с. Велике Поле

 

с. Велика Купля, с. Замостище

 

с. Яблунне

23.02.2018

14:00

Сільський клуб

 

Вітковицька

с. Вітковичі

30.10.2018

14:00

Сільський клуб

 

Голубненська

с. Голубне

30.03.2018

11:00

Сільська рада

 

Городищенська

с. Городище

18.11.2018

14:00

Будинок культури

 

с. Орлівка

25.11.2018

14:00

Сільський клуб

 

Грушівська

с. Грушівка

15.02.2018

12:00

Сільський клуб

 

Губківська

с. Мочулянка

04.05.2018

11:00

Фельдшерсько-акушерський пункт

 

с. Губків

04.05.2018

14:00

Сільський клуб

 

Друхівська

с. Друхів

14.02.2018

14:00

Сільський клуб

 

Зірненська

с. Зірне

25.03.2018

16:00

Будинок культури

 

Кам'янська

с. Кургани

07.02.2018

13:30

Філія Курганська ЗОШ І-ІІ ступенів Опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

с. Антонівка

09.02.2018

11:30

Сільський клуб

 

с. Кам’янка

15.02.2018

14:00

Будинок культури

 

Малинська

с. Малинськ

18.02.2018

14:00

Сільський клуб

 

с. Малушка

25.02.2018

14:00

Сільський клуб с. Малушка

 

с. Карачун

 

Марининська

с. Більчаки

17.05.2018

12:00

Сільський клуб

 

с. Маринин

24.05.2018

12:00

Сільський клуб

 

Моквинська

с. Моквин

29.03.2018

15:00

Сільська рада

 

с. Новий Моквин

05.04.2018

15:00

Сільський клуб

 

Поліська

с. Поліське

22.04.2018

14:00

Будинок культури

 

Полянська

с. Поляни

25.03.2018

14:00

Будинок культури

 

Прислуцька

с. Колодязне

15.02.2018

11:00

Будинок культури

 

с. Прислуч

17.03.2018

11:00

Сільський клуб

 

с. Хотин

17.04.2018

11:00

Філія Хотинська ЗОШ І-ІІ ступенів Опорного закладу Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ - ДНЗ»

 

х. Хотин

18.04.2018

11:00

Опорний заклад Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ - ДНЗ»

 

Тишицька

с. Князівка

23.03.2018

10:00

Сільський клуб

 

с. Богуші

27.03.2018

10:00

Сільський клуб

 

с. Тишиця

27.03.2018

12:00

Будинок культури

 

Хмелівська

с. Хмелівка

15.05.2018

13:00

Сільський клуб

 

с. Совпа

15.05.2018

15:00

Сільський клуб

 

Яринівська

с. Яринівка

25.03.2018

11:00

Сільська рада

 
 

Яцьковицька

с. Яцьковичі

22.03.2018

14:00

Будинок культури

 

 

Випадкове зображення

16.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.