..........................................................................................................

Відповідно до рішення районної ради від 22.12.2017 №399 "Про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району" Березнівська районна рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Трудового архіву Березнівського району.

Найменування установи: Трудовий архів Березнівського району.

Місцезнаходження установи: 34600, Рівненська обл., Березнівський р-н, м.Березне, вул. Андріївська,1.

Найменування посади: директор Трудового архіву Березнівського району.

Умови оплати праці: заробітна плата складається з посадового окладу, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, премії та надбавки.

Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта, стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Для участі в конкурсному відборі претендент подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

особову картку працівника з 1 фотокарткою 3x4 см та автобіографією;

копії документів про вищу освіту (наукові ступені та інші відзнаки);

копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

письмову згоду на обробку персональних даних;

копію трудової книжки;

довідку про наявність або відсутність судимості;

програму розвитку установи.

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються: протягом  28 календарних днів після дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради та в районній газеті «Надслучанський вісник» (до 16.00 год  02.02.2018 включно).

Адреса, за якою приймаються документи про участь у конкурсному відборі: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год (перерва з 13.00 год до 14.00 год).

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Місце, дата проведення конкурсного відбору: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6. Конкурсний відбір відбудеться 09.02.2018.

Особа, яка надає інформацію щодо проведення конкурсного відбору: секретар конкурсної комісії, Люшин Людмила Петрівна тел. 5-33-90, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.