Щодо необхідності здійснення оформлення права власності на земельну ділянку

Керівникам комунальних закладів, підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району

1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 6 вересня 2012 року № 5245-VI.

Згідно з даним законом, землями комунальної форми власності відповідних територіальних громад вважаються земельні ділянки:
- на яких розташовані будівлі, споруди, інші об'єкти нерухомого майна комунальної форми власності відповідної територіальної громади;
- які перебувають у постійному користуванні органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій;
- усі інші землі, розташовані в межах відповідних населених пунктів, крім земельних ділянок приватної та державної форми власності.

Враховуючи вищевикладене, Березнівська районна рада звертається до керівників комунальних закладів, підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району щодо необхідності здійснення оформлення права власності на відповідні земельні ділянки.

Відповідні завдання визначені пунктом 3 розділу 3.11. "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району" Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17.02.2017 №242.

Примітка:

Мається на увазі, що враховуючи зміни в земельному законодавстві з 01.01.2013, вам необхідно здійснити відповідні організаційні заходи щодо оформлення права власності на земельну ділянку за територіальними громадами сіл, селища, міста Березнівського району в особі Березнівської районної ради.
Для цього вам необхідно звернутись у відповідну реєстраційну службу.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.