Комунальне некомерційне підприємство "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради

1. Цілі діяльності (види діяльності)

Код КВЕД 86.21 Загальна медична практика (основний)

2. Статут

3. Біографічна довідка головного лікаря Габорця Івана Юрійовича

.....

4. Звіт головного лікаря

5. Діючі рішення районної ради щодо комунального підприємства

№244 від 28.10.2011 "Про створення комунального закладу "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради"

№670 від 27.12.2013 "Про майно закладів охорони здоров'я району"

№723 від 16.04.2014 "Про надання згоди на передачу майна з балансу на баланс комунальних закладів охорони здоров'я району"

№231 від 23.12.2016 "Про трудові відносини"

№272 від 17.02.2017 "Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу на баланс автомобілів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району"

№346 від 04.08.2017 "Про передачу з балансу комунального закладу охорони здоров’я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради майна, що є спільною власністю територіальних громад Березнівського району"

№426 від 23.02.2018 "Про комунальне некомерційне підприємство "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради"

№477 від 27.04.2018 "Про затвердження передавального акта  комунального закладу охорони здоров’я "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради"

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.