Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

.......................................................................................................

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).
Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

Енерго- та ресурсозбереження (окрім  проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.).
Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу - 100 000 грн.
Мінімальний  власний внесок - 60% від загальної вартості проекту.

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню
Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу - 100 000 грн.
Мінімальний  власний внесок - 60% від загальної вартості проекту.

Розвиток туристичної діяльності
Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу - 150 000 грн.
Мінімальний  власний внесок - 30% від загальної вартості проекту.

Розвиток підприємництва
Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу - 200 000 грн.
Мінімальний  власний внесок - 10% від загальної вартості проекту.

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад РЕКОМЕНДУЄ органам місцевого самоврядування розглянути можливість підготовки проекту, який би передбачав один з наступних видів діяльності:
1. Розробка та впровадження інноваційних механізмів створення системи муніципального житла.
2. Організація компактного поселення самотніх осіб похилого віку у спеціалізовані  помешкання  комунальної  власності  з  наявністю відповідного технічного устаткування та обслуговуючого персоналу.
3. Організація комунальної системи працевлаштування тимчасово безробітних, надання послуг з працевлаштування за скороченим режимом або гнучким графіком роботи.
4. Організація системи комунальних транспортних перевезень до закладів освіти та охорони здоров'я жителів віддалено розташованих населених пунктів;
5. Розробка усталених процедур делегування окремих управлінських повноважень органам самоорганізації населення, визначення оптимальних обсягів делегованих повноважень.
6. Створення механізмів залучення широких кіл громадськості до справи підтримання громадського порядку.
7. Розвиток системи місцевих ініціатив з питань охорони довкілля на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
8. Розробка та здійснення комплексу заходів з формування сталих джерел надходжень до бюджету розвитку.
9. Розробка та здійснення комплексу заходів з підвищення ефективності управління об'єктами нерухомості та майнових прав територіальної громади.
10. Впровадження інноваційного механізму налагодження транспортного сполучення громадським транспортом у сільській місцевості.
11. Розробка та впровадження інноваційних підходів до використання нежитлових приміщень, незадіяних у процесах виробництва та надання послуг.
12. Розвиток підприємництва.
13. Організація комунальної системи сприяння організованій реалізації надлишків продукції домашніх та підсобних господарств.
14. Організація ефективної системи надання адміністративних послуг (сприяння у налагодженні підприємницької діяльності).

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2018-2020 рр.

УВАГА! Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі  у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2018 року (окрім випадків коли за власний внесок подається проектно- кошторисна документація виготовлена не раніше 2017 року).

Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів —30 березня 2018  року.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари:  15 лютого  в місті Рівне (Рівненська ОДА),  1 березня  в м. Сарни (Сарненська міська рада)  для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.

Консультації надаються до 25 березня 2018 року.

ДОДАТОК (аплікаційна форма)

Випадкове зображення

1.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.